Onu Bella kirjutas raamatu oma haigusest – eesnäärmevähist

Onu Bella esitleb teisipäeval, 20. juunil kell 18.00 vana telemaja kohvikus raamatut «Tappa prostatavähk», kus legendaarne muusik ja kirjanik räägib võitlusest vähiga.

Kaheosaline autobiograafiline pulpfiction on halastamatult aus käsitlus sellest, mida hakkab läbi elama seni täiesti terve mees, kes vaatamata regulaarselt arsti juures käimisele saab eesnäärmevähi diagnoosi.

Ilukirjanduse ja fantaasiaelementide kõrval jookseb romaanis armastatud meelelahutustegelase enda lugu, mis on pehmelt öeldes võigas.

See raamat räägib ausalt, mis ja kuidas hakkab mehe elu sellises olukorras olema. Oma keemikuharidusest lähtuvalt on autor äärmiselt süvitsi käsitlenud ka raviprotseduuride ja ravimite toimet ning spetsiifikat.

«Muide, need praegusel ajal nii populaarsed ja paljureklaamitud tegevused nagu puude kallistamine, kristallidega manipuleerimine ja muu analoogne posimine on minu empiirilise kogemuse põhjal pigem fantaasiavaldkonda kuuluv komejant kui tõsiselt võetav ravimeetod,» kirjutab Onu Bella raamatu tagakaanel. «Inimestele meeldib mõelda, et esoteerika on lahendus kõigele, kuid karm reaalsus on midagi hoopis muud.»

Raamatu kujundas Jan Garšnek. Raamatu on kirjastanud kirjastus Ema & Isa, mille taga on Juku-Kalle Raid. Raamatu toimetajaks on Lauri Vanamölder.

Esitlus toimub vana telemaja puhvetis, mille on kuulsaks joonud Mati Talvik, Rein Karemäe, Hardi Tiidus, Valdo Pant, Ene-Maris Tali, Reet Oja, Ivar Vigla ning eriti Marko Reikop (Lomonossovi 27).

Autoriga vestleb autor.